Komfortní a 100% přírodní odstranění chloupků!

Depilace

V našem salonu depilujeme profesionální cukrovou pastou Alexandria. Cukrová depilace je profesionální, příjemná a zcela přírodní metoda odstraňování chloupků.  Díky své přirozenosti je výrazně komfortní a velmi žádaná.

Jedná se o jediný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu. Depilace je proto velmi šetrná a minimálně bolestivá.

Výhody cukrové depilace

  • Výrazně šetrná, 100% přírodní, nezpůsobuje alergie narozdíl od chemických depilačních přípravků.
  • Okamžitý efekt odstranění chloupků bez podráždění pokožky.
  • Pokožka je po depilaci hedvábně jemná a hydratovaná.
  • Postupně je možné depilaci opakovat méně často, protože chloupky postupně slábnou.
  • Je vhodná i pro depilaci citlivých míst, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin.
  • Cukrová pasta má teplotu lidského těla a je možné ji nanést na stejné místo opakovaně.

 

Odstraňování chloupků se provádí pomocí husté cukrové hmoty. Hmota má konzistenci pasty připomínající vzhledem med. Jedná se o směs cukru, vody a citrónové šťávy, je tedy 100% přírodní.  Na pokožku těla se nanáší zahřátá na tělesnou teplotu, čímž je vyloučena možnost popálení.

Cukrová hmota je bezpečná a nedráždivá i pro citlivé oblasti jako je obličej, třísla, ale i místa, kde se vyskytují křečové žíly apod. Velkou výhodou je, že cukrová pasta se nelepí k pokožce (jako například vosk), ale pouze k chloupkům. Pokožka je před depilací očištěna a je aplikován předdepilační pudr. Chloupky se odstraňují tak, že se cukrová pasta nanese proti směru růstu chloupků na pokožku, vmasíruje se do chloupků a poté se chloupky vytrhávají rychlým strhnutím cukrové pasty  a to vždy ve směru růstu. Chloupky jsou tak vytrženy i s vlasovým kořínkem a ulpívají v cukrové pastě. 

Cukrová pasta i celý proces depilace jsou výrazně hygienické,  protože během ošetření nejsou použity žádné jiné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Trvanlivost cukrové pasty tak není omezena. 

Po depilaci je pokožka ošetřena podepilačním krémem.