IBX kúra spraví Vaše poškozené nehty!

IBX

Máte poškozené nehty, které se lámou, třepí a vypadají nezdravě? Vaše nehty vyléčí IBX.

CO JE TO IBX? Jedná se o naprosto revoluční, dvoufázový systém pro přírodní nehty, jedinečný svými účinky i způsobem aplikace. Tato léčivá a regenerační manikúra zajišťuje zpevnění a výživu "zevnitř", podporuje růst zdravých nehtů. Kúra je také vhodná pro léčbu nehtů po úrazech, poškozených nehtů, ale i v kombinaci s aplikací gel-laku / před modeláží, kdy IBX zlepšuje vazbu mezi nehtovým lůžkem a materiálem (zajišťuje kvalitnější přilnavost) a udržuje nehty zdravé.

Kúra obsahuje keratin, zvlhčující látky a ozdravné patentované složky, díky kterým jsou nehty vyživovány a regenerovány. Aplikace je vhodná pro každé nehty, včetně deformovaných a poničených nehtů. Není vhodná pro nehty postižené plísní a jiným přenosným onemocněním. Materiál na nehtu nevytváří viditelnou vrstvu, péče je proto vhodná i pro klientky, které z nějakého důvodu nemohou mít jinak upravené nehty.

Kúra se provádí pravidelně v různých intervalech dle stavu přírodních nehtů, ideálně v rozmezí 2-8 týdnů. U zničených a deformovaných nehtů je nutná častější aplikace.

APLIKACE: Před aplikací se provede vhodně zvolená manikúra a nehty se zmatní pěnovou leštičkou. Po přípravě nehtů se ve třech a dvou krocích aplikuje kúra, která se vsákne do nehtu a následně vytvrzuje v UV lampách.

Výsledkem jsou naprosto přirozené nehty, upravené a zdravé. Na nehtu není žádná viditelná vrstva materiálu, kúra je proto oblíbená i u mužů. Přírodní nehty jsou zpevněné a odolnější, u zničených nehtů je regenerace viditelná již po prvním ošetření.