Depilace cukrovou pastou

Nežádoucí chloupky depiluji profesionální cukrovou pastou od americké společnosti Alexandria Professional®.

Cukrová depilace je profesionální, příjemná a zcela přírodní metoda odstraňování chloupků. Jedná se o jediný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu, tím je minimálně bolestivá.

Výhody cukrové depilace

Odstraňování chloupků se provádí pomocí husté cukrové hmoty. Hmota má konzistenci pasty připomínající vzhledem med. Jedná se o směs cukru, vody a citrónové šťávy, je tedy 100% přírodní.  Na pokožku těla se nanáší zahřátá na tělesnou teplotu, čímž je vyloučena možnost popálení.

Cukrová hmota je bezpečná a nedráždivá i pro citlivé oblasti jako je obličej, třísla, ale i místa, kde se vyskytují křečové žíly apod. Velkou výhodou je, že cukrová pasta se nelepí k pokožce (jako například vosk), ale pouze k chloupkům. Pokožka je před depilací očištěna a je aplikován předdepilační pudr. Cukrová pasta se nanese proti směru růstu chloupků, vmasíruje se do chloupků, a poté se chloupky vytrhávají rychlým strhnutím cukrové pasty ve směru růstu. Chloupky jsou tak vytrženy i s vlasovým kořínkem a ulpívají v cukrové pastě. Po depilaci je pokožka ošetřena podepilačním krémem. 

Cukrová pasta i celý proces depilace jsou výrazně hygienické, protože během ošetření nejsou použity žádné jiné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Trvanlivost cukrové pasty tak není omezena. 

 

Ceník

Depilace podpaží
390 Kč
Depilace předloktí
490 Kč
Depilace celé paže
790 Kč
Depilace třísla
390 Kč
Depilace lýtka
650 Kč
Depilace celé nohy
950 Kč

Ceník je platný od 1. ledna 2022.