Vizážistika

Svěřte se do našich rukou a dovolte nám upravit Vás pro nejrůznější slavnostní události. Rádi se o Vás postaráme ve Váš velký den, ať už se jedná o svatbu, ples či jinou slavnostní událost.

Nejčastěji se věnujeme slečnám, které chtějí nalíčit a učesat na maturitní ples. Vše probíhá u nás v salonu. Doporučujeme i zkoušku, kde zohledníme večerní šaty a doplňky a domluvíme si finální úpravu. 

Specializujme se i na svatební vizážistiku. Zkouška probíhá u nás v salonu, zatímco v den svatby dojedeme za nevěstou přímo na dané místo. Líčíme i družičky a maminky.

 

Svatební líčení a svatební účes

Svatební líčení i účes musí být dokonalé, musí podtrhnout přirozenou krásu nevěsty. Důraz klademe na dokonale upravenou pleť. Aby líčení vypadalo co nejlépe, je třeba mít hydratovanou pleť a perfektně upravené obočí. Doporučujeme nějakou dobu před svatbou absolvovat pravidelně i profesionální kosmetické ošetření s důrazem právě na dokonalou hydrataci pleti a péči o obočí, případně i řasy.

Důležitou součástí stylingu pro Váš velký den je zkouška, při které vše společně projdeme a zkonzultujeme správnou volbu samotného finálního líčení, vyzkoušíme svatební účes,  zohledníme svatební šaty i zvolené doplňky. Líčení a účes včetně doplňků na svatbu musí dohromady vytvořit jedinečný svatební look, ve kterém se budete cítit krásně, ale zároveň přirozeně a pohodlně.

Líčení bude samozřejmě fixované, aby vydrželo celý den krásné za každého počasí i v emočně vypjatých okamžicích.

 

Večerní, společenské líčení a účes

Specializujeme se na líčení a úpravu vlasů na plesy, zejména maturitní, nebo i na jinou večerní slavnostní událost jako jsou firemní večírky, rozlučky a společenské akce.

Nejčastější volbou je kompletní úprava účesu a večerní líčení. Lze ale objednat pouze společenský či večerní make-up. 

Líčení i účes na společenskou akci vždy ladí k Vašemu večernímu outfitu. 

 

Ceník

Společenské líčení
1390 - 1690 Kč
Společenské líčení a účes
2490 - 3090 Kč
Svatební líčení zkouška
1590 Kč (60 min., každá další započatá hodina 500 Kč)
Svatební líčení
1790 Kč
Svatební líčení a účes zkouška
2590 Kč (120 min., každá další započatá hodina 500 Kč)
Svatební líčení a účes
2990 Kč
Líčení svatebčanky
690 - 990 Kč
Líčení a účes svatebčanky
1290 - 1890 Kč
Doprava na místo svatby mimo Benešov
10 Kč / km
Při přípravě nevěsty a více osob se počítá vždy NIŽŠÍ CENA!

Ceník je platný od 1. ledna 2023.