IBX regenerace

Máte poškozené nehty, které se lámou, třepí a vypadají nezdravě? Vaše nehty vyléčí regenerační systém IBX.

Jedná se o revoluční dvoufázový systém pro přírodní nehty. Tato léčivá a regenerační manikúra zajišťuje zpevnění a výživu "zevnitř", podporuje růst zdravých nehtů. 

Kúra je vhodná i pro léčbu nehtů po úrazech, poškozených nehtů, ale i v kombinaci s aplikací laku, trvalého laku nebo před modeláží. IBX zlepšuje vazbu mezi nehtovým lůžkem a materiálem, zajišťuje tak lepší přilnavost a udržuje nehty zdravé.

 

Kúra obsahuje keratin, zvlhčující látky a ozdravné patentované složky, díky kterým jsou nehty vyživovány a regenerovány. Aplikace je vhodná pro každé nehty, včetně nehtů deformovaných a poničených. Materiál na nehtu vytváří neviditelnou vrstvu, péče je proto vhodná i pro klientky, které z nějakého důvodu nemohou mít nehty upravené lakem, trvalým lakem nebo modeláží.

Kúra se provádí pravidelně v různých intervalech dle stavu přírodních nehtů, ideálně v rozmezí 2-8 týdnů. U zničených a deformovaných nehtů je nutná častější aplikace.

Výsledkem jsou naprosto přirozené nehty, upravené a zdravé. Na nehtu není žádná viditelná vrstva materiálu, kúra je proto oblíbená i u mužů. Přírodní nehty jsou zpevněné a odolnější, u zničených nehtů je regenerace viditelná již po prvním ošetření.

 

Ceník

Manikúra s regeneračním ošetřením IBX
450 Kč
Manikúra s regeneračním ošetřením IBX a lakováním
490 Kč
IBX regenerační ošetření k trvalému lakování
200 Kč