Shellac™ a gellak

Chcete mít upravené a pěstěné přírodní nehty? Pak Vám doporučím pravidelnou manikúru s trvalým lakováním Shellacem nebo gellakem.

Jedinečný Shellac™ od firmy CND™ se nanáší jako lak a nosí se jako gel. Je to trvalé lakování s pevností gelu. V současné době je velmi žádaný pro snadnost jeho nanášení i odstraňování bez nutnosti pilování. Odstraňuje se pomocí speciálních napuštěných polštářků, poté se barevná vrstva jednoduše rozpadne a šetrně odstraní z přírodního nehtu.

Shellac™ narozdíl od klasického laku perfektně drží, má krásné barvy a vysoký lesk, neodlupuje se a jeho barevná stálost na rukách je 2-3 týdny. Aplikovat se dá na nehty rukou i nohou. 

Gellak se nanáší také jako lak na přírodní nehet lehce zmatněný pěnovým pilníkem a nosí se jako gel. Je to trvalé lakování s pevností gelu. V současné době je daleko častěji vyžadování místo gelové modeláže, protože nehet vypadá jako nalakovaný bez zbytečných vrstev modelovaného gelu. Odstraňuje se šetrně bruskou bez poškození přírodního nehtu.

Gellak také narozdíl od klasického laku perfektně drží, má krásné barvy a vysoký lesk, neodlupuje se a jeho barevná stálost na rukách je 3-5 týdnů. Aplikovat se dá na nehty rukou i nohou.

Proč přijít na Shellac™ či gellak právě do ELLA Beauty salonu? 

Gellak i CND™ Shellac™ - lak s tvrdostí gelu - je ideální volbou pro Vaše přírodní nehty!

Ceník

Manikúra s trvalým lakováním - gellak
490 Kč
Manikúra s trvalým lakováním - CND™ Shellac™
550 Kč
Manikúra se zpevněním přírodních nehtů - hard gellak
550 Kč