(D)epilace cukrovou pastou

Nežádoucí chloupky (d)epilujeme profesionální cukrovou pastou od americké společnosti Alexandria Professional®.

Cukrová (d)epilace je profesionální, příjemná a zcela přírodní metoda odstraňování chloupků. Jedná se o jediný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu, tím je minimálně bolestivá.

Výhody cukrové (d)epilace

Odstraňování chloupků se provádí pomocí husté cukrové hmoty. Hmota má konzistenci pasty připomínající vzhledem med. Jedná se o směs cukru, vody a citrónové šťávy, je tedy 100% přírodní.  Na pokožku těla se nanáší zahřátá na tělesnou teplotu, čímž je vyloučena možnost popálení.

Cukrová hmota je bezpečná a nedráždivá i pro citlivé oblasti jako je obličej, třísla, ale i místa, kde se vyskytují křečové žíly apod. Velkou výhodou je, že cukrová pasta se nelepí k pokožce (jako například vosk), ale pouze k chloupkům. Pokožka je před depilací očištěna a je aplikován před(d)epilační pudr. Cukrová pasta se nanese proti směru růstu chloupků, vmasíruje se do chloupků, a poté se chloupky vytrhávají rychlým strhnutím cukrové pasty ve směru růstu. Chloupky jsou tak vytrženy i s vlasovým kořínkem a ulpívají v cukrové pastě. Po (d)epilaci je pokožka ošetřena po(d)epilačním krémem. 

Cukrová pasta i celý proces (d)epilace jsou výrazně hygienické, protože během ošetření nejsou použity žádné jiné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Trvanlivost cukrové pasty tak není omezena. 

Ceník

(D)epilace horní ret
150 Kč
(D)epilace celý obličej
350 Kč
(D)epilace podpaží
450 Kč
(D)epilace předloktí
590 Kč
(D)epilace celé paže
790 Kč
(D)epilace třísla
450 Kč
(D)epilace lýtka
690 Kč
(D)epilace celé nohy
1050 Kč

Ceník je platný od 1. ledna 2023.