Analýza pleti

Analýza neboli diagnostika pleti je samozřejmou součástí každého kosmetického ošetření. Nepředstavujte si ale pod správnou analýzou pouze pohled na Vaši pleť zvenčí, i když i ten je pro správnou diagnostiku stavu a typu pleti důležitý stejně, jako mnoho dalších zevních i vnitřních vlivů, které musíme vyhodnotit. To, jak vypadá pleť na povrchu, určuje právě stav nejhlubší vrstvy pokožky. To vše ruku v ruce s kosmetickou značkou nám umožňuje personalizovanou péči o pleť.

Analyzér pleti je jednoduchý přístroj, který dokonale změří procento hloubkové hydratace a promaštění pokožky. Využívá vyspělé technologie a sofistikovaného senzoru pleťové membrány k výpočtu jejich úrovně. Hodnoty se snímají na několika zónách obličeje a dekoltu a jednotlivé hodnoty se zobrazují na displeji.

To, co je největší umění v profesi kosmetičky, je tyto dvě naměřené hodnoty zpracovat a vyhodnotit společně s dalšími faktory, které mají na pleť vliv. Podle naměřených hodnot a správného vyhodnocení Vám ideálně nastavíme ošetření v salonu i nejvhodnější domácí péči.

K diagnostice pleti obdržíte: