Manikúra

Manikúra

Manikúra je ošetření nehtů a úprava nehtového okolí na rukách. Zahrnuje analýzu nehtů a při prvním ošetření Vám vždy doporučím i domácí péči v souladu s aktuálním stavem.

Manikúru provádím hloubkovou. Využívám přístrojovou i kombinovanou techniku ošetření nehtové kůžičky a nehtu pomocí speciálních frézek, pilníku a profesionálních nůžek. Doporučím tvar nehtů, který se nejlépe hodí k Vašim rukám.

Na přání mohu nehty nalakovat bezbarvým zpevňovačem, zejména u křehčích nehtů, nebo profesionálním týdenním barevným lakem CND™ Vinylux™.

U lámavých, třepivých či poškozených nehtů doporučím profesionální IBX regenerační ošetření.

 

Ceník

Manikúra
390 Kč
Manikúra s lakováním
450 Kč
Manikúra s IBX regenerací
450 Kč
Manikúra s IBX regenerací a lakováním
490 Kč

IBX regenerace

Máte poškozené nehty, které se lámou, třepí a vypadají nezdravě? Vaše nehty vyléčí regenerační systém IBX.

Jedná se o revoluční dvoufázový systém pro přírodní nehty. Tato léčivá a regenerační manikúra zajišťuje zpevnění a výživu "zevnitř", podporuje růst zdravých nehtů. 

Kúra je vhodná i pro léčbu nehtů po úrazech, poškozených nehtů, ale i v kombinaci s aplikací laku, trvalého laku nebo před modeláží. IBX zlepšuje vazbu mezi nehtovým lůžkem a materiálem, zajišťuje tak lepší přilnavost a udržuje nehty zdravé.

 

Kúra obsahuje keratin, zvlhčující látky a ozdravné patentované složky, díky kterým jsou nehty vyživovány a regenerovány. Aplikace je vhodná pro každé nehty, včetně nehtů deformovaných a poničených. Materiál na nehtu vytváří neviditelnou vrstvu, péče je proto vhodná i pro klientky, které z nějakého důvodu nemohou mít nehty upravené lakem, trvalým lakem nebo modeláží.

Kúra se provádí pravidelně v různých intervalech dle stavu přírodních nehtů, ideálně v rozmezí 2-8 týdnů. U zničených a deformovaných nehtů je nutná častější aplikace.

Výsledkem jsou naprosto přirozené nehty, upravené a zdravé. Na nehtu není žádná viditelná vrstva materiálu, kúra je proto oblíbená i u mužů. Přírodní nehty jsou zpevněné a odolnější, u zničených nehtů je regenerace viditelná již po prvním ošetření.

 

Ceník

Manikúra s regeneračním ošetřením IBX
450 Kč
Manikúra s regeneračním ošetřením IBX a lakováním
490 Kč
IBX regenerační ošetření k trvalému lakování
200 Kč

Shellac™ a gellak

Chcete mít upravené a pěstěné přírodní nehty? Pak Vám doporučím pravidelnou manikúru s trvalým lakováním Shellacem nebo gellakem.

Jedinečný Shellac™ od firmy CND™ se nanáší jako lak a nosí se jako gel. Je to trvalé lakování s pevností gelu. V současné době je velmi žádaný pro snadnost jeho nanášení i odstraňování bez nutnosti pilování. Odstraňuje se pomocí speciálních napuštěných polštářků, poté se barevná vrstva jednoduše rozpadne a šetrně odstraní z přírodního nehtu.

Shellac™ narozdíl od klasického laku perfektně drží, má krásné barvy a vysoký lesk, neodlupuje se a jeho barevná stálost na rukách je 2-3 týdny. Aplikovat se dá na nehty rukou i nohou. 

Gellak se nanáší také jako lak na přírodní nehet lehce zmatněný pěnovým pilníkem a nosí se jako gel. Je to trvalé lakování s pevností gelu. V současné době je daleko častěji vyžadování místo gelové modeláže, protože nehet vypadá jako nalakovaný bez zbytečných vrstev modelovaného gelu. Odstraňuje se šetrně bruskou bez poškození přírodního nehtu.

Gellak také narozdíl od klasického laku perfektně drží, má krásné barvy a vysoký lesk, neodlupuje se a jeho barevná stálost na rukách je 3-5 týdnů. Aplikovat se dá na nehty rukou i nohou.

Proč přijít na Shellac™ či gellak právě do ELLA Beauty salonu? 

 • Provádím kvalitní manikúru
  Součástí trvalého lakování je vždy precizní manikúra. Na provedení manikúry velmi záleží i kvalita výsledného lakování.
 • Používám pouze originální produkty
  V salonu používám pouze originální produkty CND™ Shellac™ a profesionální materiál a gellaky značek E.MI a NC Nails Company. To zaručuje výdrž a vysoký lesk trvalého lakování.
 • Shellac™ i gellak provádím precizně a kvalitně
  Při práci se soustředím na co nejkvalitnější postup přesně dle pravidel pro daný materiál. To opět přispívá k maximální výdrži a odolnosti. Lak nanáším pečlivě co nejblíže kůžičce, aby vypadal dokonale a odrosty byly minimální.
 • Věnuji se po celou dobu pouze Vám osobně
  Zakládám si na osobním přístupu a příjemné atmosféře. Vždy mám dostatek času na pečlivou aplikaci a na to, abych se Vám mohla maximálně věnovat.

Gellak i CND™ Shellac™ - lak s tvrdostí gelu - je ideální volbou pro Vaše přírodní nehty!

Ceník

Manikúra s trvalým lakováním - gellak
490 Kč
Manikúra s trvalým lakováním - CND™ Shellac™
550 Kč
Manikúra se zpevněním přírodních nehtů - hard gellak
550 Kč

Gelová modeláž

Gelová modeláž je vhodná zejména pro slabší a lámavé nehty nebo pro extrémnější tvary a délky nehtů. Nehty s modeláží jsou velmi pevné a odolné. Prodlužování provádím na šablony a pouze gelem.

Kvalitní práci nelze udělat za pár minut, proto počítejte s dostatkem času v rozmezí od 1 do 2 hodin dle zvolené techniky a délky nehtů při doplnění. U nové modeláže bývá čas o něco delší. U kratších přírodních nehtů bez požadavku prodloužení provádím modeláž bez pilování. 

Vaše nehty budou krásné a nemusíte je upravovat po dobu 3-4 týdnů!

Ceník

Gelová modeláž nová
650 Kč
Gelová modeláž doplnění
550 Kč
Gelová modeláž bez pilování
550 Kč