Náš tým

Mgr. Radka Hladíková

fyzioterapeutka, odborná kosmetička, pedikérka a manikérka

zakladatelka a majitelka firmy, IČ: 75670356

Je to bezmála 20 let, co jsem vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor fyzioterapie. Mým koníčkem byla vždy péče o lidské tělo. Doplnila jsem si vzdělání v oborech kosmetiky, manikúry a pedikúry a věnuji se komplexně těmto oborům již mnoho let. Zdravotnické vzdělání mi v praxi velmi pomáhá chápat tělo člověka a procesy v těle, fungování pokožky, složení kosmetických produktů a jejich vliv na pleť, problematiku nehtů, komplikace, onemocnění i léčbu.

"Kosmetika je pro mě vášeň."

Kosmetika je pro ženu tou nejlepší investicí. Investicí do péče o krásu, do péče o tu, která sama celoživotně pečuje o druhé. Je to projev úcty k sobě samé. Je skvělé pracovat s každou z Vás individuálně, pochopit specifika Vaší pleti, poradit, jak ji posunout dál.  Je skvělé vidět, jak se učíte pečovat o pleť, jak svou pleť máte víc a víc rády a jak Vás baví, jak se samy utvrzujete v tom, že jste jedinečná a krásná. Neskutečně mě baví pracovat s pokožkou, pozorovat, jak se mi mění pod rukama a jak se oddáváte celému kosmetickému rituálu a pomalu mi usínáte pod rukama.

V pedikúře a manikúře se specializuji na zdravotní stránku, zarostlé nehty, nehtová onemocnění a možnost jejich komplexní léčby.

Práci i rodině se věnuji s maximální láskou a pečlivostí. Otevření salonu s komplexními službami v Benešově pro mě bylo nejen výzvou, ale celoživotním snem. Tento sen se mi splnil a neskutečně můj život naplňuje. 

 

Lucie Kvídová

odborná kosmetička, make-up artist a vlasová stylistka

IČ: 04862279

Jsem kosmetička tělem i duší, kosmetiku jsem vystudovala. Nejraději pracuji s problematickou pletí a tím nemyslím jen pleť mladistvou. I mnoho zralých žen a mužů se potýká s vážnými problémy pleti od bolestivého akné až po dehydratovanou pleť a předčasné vrásky. Mám bohaté zkušenosti z estetické kliniky. Baví mě sledovat posouvání pleti k lepšímu a její pokroky. To, jak se učíte správně s pletí pracovat i doma a samy vidíte, že péče o pleť není nic složitého.

Celý kosmetický rituál v salonu musí být dokonalý od čištění až po relaxaci. Je to pro Vás čas na odpočinek, kdy zapomenete na všechny starosti a odcházíte krásnější s viditelným efektem na pleti a maximálně zrelaxovaná.  

"Není na světě nic rozmanitějšího než ženská krása. Každá žena je jedinečná a krásná."

Své kosmetické vzdělání jsem si rozšířila o vizážistiku a hair styling. Mou specialitou je právě líčení a účes pro každou příležitost. Baví mě přirozený, ale dokonalý make-up, ale i výraznější full make-up na večer. Ráda Vás připravím kompletně pro Váš velký svatební den nebo maturitní ples. 

Pomohu Vám vybrat správný make-up, rtěnku, tužku či řasenku z naší bio dekorativní kosmetiky Dr. Belter®  GreenTec Make-up. Je našimi klientkami velmi oblíbená, přírodní bez zatěžujících látek, takže je vhodná i pro Vaši pleť.

Marina Pilná

odborná manikérka a pedikérka

IČ: 71871527

Nehtový design mě neskutečně baví. Jsem vystudovaná manikérka s dlouholetou praxí již 17 let. Postupem času jsem se začala věnovat i pedikúře a nehtovému designu nohou a proškolila se i v tomto oboru. 

"Každá žena může být princeznou a já jí k tomu ráda přispěji tím, co umím."

Odmalička mě neskutečně baví ruční práce, vyrábím všechno možné jako dekorace k různým příležitostem, zdobení všeho druhu apod.

A možná proto bylo od dětství mým velkým snem pracovat v salonu a zkrášlovat ženy. Sen se mi splnil a manikúra, pedikúra a nehtový design jsou mým koníčkem i prací zároveň.  

Každá žena je šťastná a spokojená, když je hezky upravená. Snažím se ženám v tomto pomoci a svou prací je přibližuji kráse a spokojenosti. 

Poradím Vám, co je pro Vaše nehty nejvhodnější, jaký materiál nebo tvar nehtů, případně, jak Vaše nehty regenerovat, jsou-li poškozené. 

Na pečlivost a precizní práci se můžete vždy spolehnout. 

 

Chantal Bouwmanová

lash stylistka

IČ: 07317441

Narodila jsme se v Holandsku, ale odmalička žiji v Čechách. Zpočátku v Praze, ale nakonec jsem zakotvila v Postupicích nedaleko Benešova. Provozuji salon v Praze a zároveň mám mnoho klientek z Benešova, proto se jim věnuji i zde. Vystudovala jsem obor zdravotní asistentka. Řasám se věnuji již dlouhá léta. 

Každá žena je krásná, ale někdy si potřebujeme něco zkrášlit, vylepšit a nemusí to být vždy jen invazivní zákrok. A pokud lze jednoduchou cestou udělat ženu krásnější, tak aby se sama sobě líbila, pak není co řešit.

"Dlouhé řasy jsou symbolem krásy"

Udělám Vám ty nejkrásnější řasy dle Vašeho přání, vždy s přihlédnutím ke tvaru oka a Vašim přirozeným řasám. Vždy s Vámi požadovanou změnu zkonzultuji a doporučím řasy přirozené, jednoduché nebo objemové. Důležité je, jaké máte své vlastní řasy, jak jsou dlouhé a kvalitní a pokud si nejste jistá, poradím ten nejvhodnější tvar, objem i délku. Zásadní je, abyste byla spokojená a líbila se sama sobě a Vaše přírodní řasy zůstaly v kondici.

Strašně mě baví ta okamžitá změna, upravený vzhled bez líčení. To jak na sebe pohlédnete do zrcadla a řeknete si: "wow, to je super". Vaše nadšení z té neuvěřitelné proměny k nepoznání, úplně jiný pohled. 

Precizně provedená práce a kvalitní materiál je základ. Na to se u mě můžete vždy spolehnout.