Nastřelování náušnic

Nastřelení náušnic je nejrychlejší, nejbezpečnější, nejšetrnější a nejpřesnější metoda propíchnutí ucha a zároveň nasazení náušnic. Je tedy vhodná pro kohokoliv, kdo hledá tyto výhody. Nastřelujeme náušnice firmy Estelle England, které jsou určeny k trvalému nošení a není nutné je měnit za jiné. Vzorníky náušnic najdete u nás v salonu, vyberete si přímo na místě. 

Náušnice jsou sterilní a jsou vyrobeny z chirurgické oceli a neobsahuji alergizující prvky, zejména nikl. Vybrat si můžete buď bílou leštěnou ocel nebo ocel pozlacenou 24 karátovým zlatem o ryzosti 999/1000 a to včetně dříku ve formě puzety.

Jaké jsou výhody nastřelení náušnic?

Náušnice jsou konstruovány tak, že nehrozí tlak ani poranění v zadní části náušnice, např. při kojení, spánku apod. a jsou tedy zcela bezpečné. Při samotném nastřelení cítíte pouze tupé štípnutí a horko, které se po chvilce díky prokrvení po nastřelení do ucha dostane. Během 2 minut vše ustoupí. 

Nastřelujeme náušnice dospělým i dětem. Optimální věk pro nastřelení miminek je kolem 4. měsíce, protože klidně sedí na klíně a nejsou ještě tolik aktivní a by otáčela hlavičkou a musela se pevně fixovat. Do 3 měsíců miminka nenastřelujeme, boltec je příliš malý. Stejně tak doporučujeme poté nastřelovat děti až po 4. roce, ideálně však od 6 let věku, kdy jsou děti schopné sedět v klidu, nechají si vše vysvětlit a nastřelení je tak zcela pohodové a bezproblémové.

Nastřelení dětem do 18 let věku provádíme pouze za přítomnosti rodičů a s jejich souhlasem. 

Náušnice nastřelujeme do měkkých tkání ucha. Obvykle jde o 1. a 2. dírku v ušním lalůčku. 3. dírka bývá velmi často již v chrupavčité tkáni a je nutné správné místo prosahat. Jiné oblasti nenastřelujeme. Pro aplikaci náušnic do chrupavčité tkáně Vám doporučíme specialistu na piercing.

Ceník

Nastřelení 1 páru náušnic v bílé leštěné chirurgické oceli (cena zahrnuje i náušnice)
1000 Kč
Nastřelení 1 náušnice v bílé leštěné chirurgické oceli (cena zahrnuje i náušnici)
500 Kč
Nastřelení 1 páru náušnic v chirurgické oceli zlacené 24kt. zlatem (cena zahrnuje i náušnice)
1200 Kč
Nastřelení 1 náušnice v chirurgické oceli zlacené 24kt. zlatem (cena zahrnuje i náušnici)
600 Kč

Ceník je platný od 1. dubna 2024.