Pedikúra

Nohy nás nosí celý život a proto jim věnujte důkladnou a stoprocentní péči. Pedikúra by se měla řadit mezi ta ošetření, která si ženy i muži, dopřávají pravidelně. Specializujeme se na suchou (medicinální) pedikúru a na řešení a prevenci vzniku otlaků, popraskané kůže a kuřích ok.

Mezi časté problémy patří zvýšeně potivá pokožka nohou. V kombinaci s dalšími faktory jako je neprodyšná obuv vede k mykotickým infekcím nehtů a kůže na nohách. Prevenci takových obtíží máme v malíčku a poradíme i vám.

Orthonyxie řeší zarostlé nehty. I to je naše specialita. Váš konkrétní problém posoudíme a najdeme nejvhodnější řešení.  

Suchá (medicinální) pedikúra

Chcete mít krásné nohy a užít si luxusní péči? Objednejte se na suchou pedikúru. Vaše nohy budou déle hladké.

I u pedikúry můžete odpočívat a relaxovat. Pedikúru si můžete užít na luxusním polohovacím lehátku vsedě i vleže dle Vašeho přání.

Medicinální, přístrojová nebo také suchá pedikúra je nejmodernější a komfortní metodou ošetření nehtů a pokožky nohou bez nutnosti namáčení. V salonu pracujeme s nejmodernějším přístrojem s odsáváním značky Hadewe, špičkou na trhu. 

Jaké jsou výhody medicinální pedikúry?

  • Je příjemná, maximálně šetrná a bezbolestná.
  • Nehrozí poranění pořezáním.
  • Je nenahraditelná při řešení zarůstajících nehtů.
  • Je schopná řešit popraskané paty, kuří oka i otlaky.
  • Pokožka vydrží při opakovaném ošetření déle hladká a interval ošetření se postupně prodlužuje i na 6-8 týdnů. 
  • Je vhodná i u nemocných cukrovkou, neuropatií, lupénky či u onemocnění žil.

Jak probíhá přístrojová pedikúra?

Při medicinální pedikúře je pokožka nohou ošetřena pouze suchou cestou. Diamantovými a dalšími frézkami jsou ošetřeny jak nehty, tak pokožka celé nohy. Při ošetření nedochází narozdíl od běžné pedikúry k narušení celistvosti kůže a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce.

Vaše nohy následně dle přání upravíme lakem nebo trvalým lakem, který se neodře a vydrží až do dalšího ošetření.

Svěřte se profesionální péči a mějte své nohy krásné už napořád!

Ceník

Suchá pedikúra
750 Kč / 45 - 50 minut
Suchá pedikúra s lakováním
850 Kč / 60 - 75 minut

Ceník je platný od 1. ledna 2023.

Pedikúra s trvalým lakováním (gellak, Shellac™ )

Dopřejte si pravidelnou péči o nohy a mějte upravené a pěstěné nehty po celý rok. Po nalakování můžete hned odejít bez rizika poškození laku v botách.

Trvalé lakování se nanáší jako lak na přírodní nehet a vytvrzuje se v LED lampě. Je pevné, odolné a dlouhotrvající. Perfektně drží a neodře se až do vaší příští návštěvy. 

Trvalé lakování nabízíme buď gellakovou barvou, která se odstraňuje šetrně bruskou bez poškození přírodního nehtu, nebo můžete využít přírodní Shellac™ od firmy CND™. Odstraňuje se pomocí speciálních napuštěných polštářků, poté se barevná vrstva jednoduše rozpadne a šetrně odstraní z přírodního nehtu.

Ceník

Suchá pedikúra s trvalým lakováním - gellak, Shellac™
1050 Kč / 60 minut

Ceník je platný od 1. ledna 2023.

Péče o zarostlé nehty (Orthonyxie)

Potíže se zarostlými nehty  jsou dnes velmi rozšířeným problémem. Ošetřujeme zarostlé nehty jak u dospělých, tak u dětí.

Zarůstající nehet znamená, že okraj nehtu vnikl do nehtového valu a tím způsobuje nepohodlí až bolest. Příčinou může být vrozená predispozice, špatná péče o nehet a vystřihávání nehtového rohu, nevhodná obuv, dlouhodobý tlak na nehtový val, mykotické infekce a jiná onemocnění nehtu, odloučení nehtového lůžka z různých příčin či chirurgické stržení nehtu. Většina příčin se prolíná a vzájemně ovlivňují stav a tvar nehtu. Není tedy vždy jednoznačná příčina zarůstajících nehtů, ale kombinace mnoha faktorů.

Zarostlý nebo zarůstající nehet bývá často doprovázen zánětlivou reakcí tkáně v okolí nehtů, hnisáním a výraznou bolestivostí. 

Péče o zarostlý nehet je široká a musí být vždy důsledná a dlouhodobá. Nelze vyřešit akutní stav jednou návštěvou a bez domácího režimu.

V péči o zarostlý nehet uplatňujeme zejména zkušenost a odborné posouzení stavu, pravidelné čištění a uvolňování nehtového valu, instruktáž správné péče a režimových opatření, tejpování a nehtová rovnátka neboli spony.

Rovnátko nosíte 24 hodin denně. Rovnátko se nasazuje dle typu a tvaru nehtu, dle rozsahu deformace nehtu a vlivu na okolní val a měkké tkáně. Dle typu rovnátka je jeho účinek od 4 do 6 týdnů, je fixované napevno a můžete s ním konat běžné činnosti. Spona se pravidelně vyměňuje včetně čištění nehtu a uvolňování nehtového valu.

Ceník

Konzultace zarostlého nehtu včetně ošetření - 1. návštěva
650 Kč / do 60 minut
Kontrola zarostlého nehtu včetně ošetření
490 Kč / do 30 minut
Spona (nehtové rovnátko) Podostripe, Podofix - ošetření a příprava nehtu a aplikace
690 Kč / do 60 minut
Spona (nehtové rovnátko) Combiped - ošetření a příprava nehtu a aplikace
750 Kč / do 60 minut
Spona (nehtové rovnátko) Naspan - ošetření a příprava nehtu a aplikace
890 Kč / do 60 minut

Ceník je platný od 1. ledna 2023.