Chantal Bouwmanová

lash stylistka

IČ: 07317441

Narodila jsme se v Holandsku, ale odmalička žiji v Čechách. Provozuji salon v Praze a zároveň mám mnoho klientek z Benešova, proto se jim věnuji i zde. Vystudovala jsem obor zdravotní asistentka. Řasám se věnuji již dlouhá léta. 

Každá žena je krásná, ale někdy si potřebujeme něco zkrášlit, vylepšit a nemusí to být vždy jen invazivní zákrok. A pokud lze jednoduchou cestou udělat ženu krásnější, tak aby se sama sobě líbila, pak není co řešit.

"Dlouhé řasy jsou symbolem krásy"

Udělám Vám ty nejkrásnější řasy dle Vašeho přání, vždy s přihlédnutím ke tvaru oka a Vašim přirozeným řasám. Vždy s Vámi požadovanou změnu zkonzultuji a doporučím řasy přirozené, jednoduché nebo objemové. Důležité je, jaké máte své vlastní řasy, jak jsou dlouhé a kvalitní a pokud si nejste jistá, poradím ten nejvhodnější tvar, objem i délku. Zásadní je, abyste byla spokojená a líbila se sama sobě a Vaše přírodní řasy zůstaly v kondici.

Strašně mě baví ta okamžitá změna, upravený vzhled bez líčení. To jak na sebe pohlédnete do zrcadla a řeknete si: "wow, to je super". Vaše nadšení z té neuvěřitelné proměny k nepoznání, úplně jiný pohled. 

Precizně provedená práce a kvalitní materiál je základ. Na to se u mě můžete vždy spolehnout.