Lucie Kvídová

odborná kosmetička, make-up artist a vlasová stylistka

IČ: 04862279

Jsem kosmetička tělem i duší, kosmetiku jsem vystudovala. Nejraději pracuji s problematickou pletí a tím nemyslím jen pleť mladistvou. I mnoho zralých žen a mužů se potýká s vážnými problémy pleti od bolestivého akné až po dehydratovanou pleť a předčasné vrásky. Mám bohaté zkušenosti z estetické kliniky. Baví mě sledovat posouvání pleti k lepšímu a její pokroky. To, jak se učíte správně s pletí pracovat i doma a samy vidíte, že péče o pleť není nic složitého.

Celý kosmetický rituál v salonu musí být dokonalý od čištění až po relaxaci. Je to pro Vás čas na odpočinek, kdy zapomenete na všechny starosti a odcházíte krásnější s viditelným efektem na pleti a maximálně zrelaxovaná.  

"Není na světě nic rozmanitějšího než ženská krása. Každá žena je jedinečná a krásná."

Své kosmetické vzdělání jsem si rozšířila o vizážistiku a hair styling. Mou specialitou je právě líčení a účes pro každou příležitost. Baví mě přirozený, ale dokonalý make-up, ale i výraznější full make-up na večer. Ráda Vás připravím kompletně pro Váš velký svatební den nebo maturitní ples. 

Pomohu Vám vybrat správný make-up, rtěnku, tužku či řasenku z naší bio dekorativní kosmetiky Dr. Belter®  GreenTec Make-up. Je našimi klientkami velmi oblíbená, přírodní bez zatěžujících látek, takže je vhodná i pro Vaši pleť.