Mgr. Radka Hladíková

fyzioterapeutka, odborná kosmetička, pedikérka a manikérka

zakladatelka a majitelka firmy, IČ: 75670356

Je to bezmála 20 let, co jsem vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor fyzioterapie. Mým koníčkem byla vždy péče o lidské tělo. Doplnila jsem si vzdělání v oborech kosmetiky, manikúry a pedikúry a věnuji se komplexně těmto oborům již mnoho let. Zdravotnické vzdělání mi v praxi velmi pomáhá chápat tělo člověka a procesy v těle, fungování pokožky, složení kosmetických produktů a jejich vliv na pleť, problematiku nehtů, komplikace, onemocnění i léčbu.

"Kosmetika je pro mě vášeň."

Kosmetika je pro ženu tou nejlepší investicí. Investicí do péče o krásu, do péče o tu, která sama celoživotně pečuje o druhé. Je to projev úcty k sobě samé. Je skvělé pracovat s každou z Vás individuálně, pochopit specifika Vaší pleti, poradit, jak ji posunout dál.  Je skvělé vidět, jak se učíte pečovat o pleť, jak svou pleť máte víc a víc rády a jak Vás baví, jak se samy utvrzujete v tom, že jste jedinečná a krásná. Neskutečně mě baví pracovat s pokožkou, pozorovat, jak se mi mění pod rukama a jak se oddáváte celému kosmetickému rituálu a pomalu mi usínáte pod rukama.

V pedikúře a manikúře se specializuji na zdravotní stránku, zarostlé nehty, nehtová onemocnění a možnost jejich komplexní léčby.

Práci i rodině se věnuji s maximální láskou a pečlivostí. Otevření salonu s komplexními službami v Benešově pro mě bylo nejen výzvou, ale celoživotním snem. Tento sen se mi splnil a neskutečně můj život naplňuje.