Mgr. Radka Hladíková

fyzioterapeutka, odborná kosmetička, pedikérka a manikérka

zakladatelka a majitelka firmy, IČ: 75670356

Je to už 21 let, co jsem vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor fyzioterapie. Mým koníčkem byla vždy péče o lidské tělo. Doplnila jsem si vzdělání v širokých oborech kosmetiky, manikúry, pedikúra a permanentního make-upu i tetování a věnuji se jim komplexně již mnoho let. Zdravotnické vzdělání mi v praxi velmi pomáhá chápat tělo člověka a procesy v těle, fungování pokožky, složení kosmetických produktů a jejich vliv na pleť, problematiku nehtů, pokožky, komplikace, onemocnění i léčbu.

"Kosmetika je pro mě vášeň."

Kosmetika je pro ženu tou nejlepší investicí. Investicí do péče o krásu, do péče o Vás, která sama celý život pečujete o druhé. Je to projev úcty k sobě samé. Je skvělé pracovat s každou z Vás individuálně, pochopit specifika Vaší pleti, poradit, jak ji posunout dál.  Je skvělé vidět, jak se učíte pečovat o pleť, jak svou pleť máte víc a víc rády a jak Vás baví, jak se samy utvrzujete v tom, že jste jedinečná a krásná. Neskutečně mě baví pozorovat, jak se mění Vaše pokožka, jak se oddáváte celému kosmetickému rituálu a pomalu mi usínáte pod rukama.

V pedikúře se již leta specializuji na zdravotní stránku nehtů a celé nohy, zejména na zarostlé nehty, nehtová onemocnění a možnost jejich komplexní léčby. Zajímá mě vliv postavení celé nohy a zatížení těla právě na tyto oblasti. V podologii a zdravotní pedikúře mám letitou praxi.

V poslední době se více věnuji oblasti tetování i permanentního make-upu a do budoucna bych se chtěla profilovat tímto směrem výrazněji.

Práci i rodině se věnuji s maximální láskou a pečlivostí. Otevření salonu s komplexními službami v Benešově pro mě bylo nejen výzvou, ale celoživotním snem. Tento sen se mi splnil.