Pedikúra

Suchá pedikúra

Chcete mít krásné nohy a užít si luxusní péči? Objednejte se na suchou pedikúru. Vaše nohy budou déle hladké.

I u pedikúry můžete odpočívat a relaxovat. Pedikúru si můžete užít na luxusním polohovacím lehátku vsedě i vleže dle Vašeho přání.

Medicinální, přístrojová nebo také suchá pedikúra je nejmodernější metodou ošetření nehtů a pokožky nohou. V salonu pracuji s nejmodernějším přístrojem s odsáváním značky Hadewe, špičkou na trhu. 

Jaké jsou výhody medicinální pedikúry?

  • Je příjemná, maximálně šetrná a bezbolestná.
  • Nehrozí poranění pořezáním.
  • Je nenahraditelná při řešení zarůstajících nehtů.
  • Je schopná řešit popraskané paty, kuří oka i otlaky.
  • Pokožka vydrží při opakovaném ošetření déle hladká a interval ošetření se postupně prodlužuje i na 6-8 týdnů. 
  • Je vhodná i u nemocných cukrovkou, neuropatií, lupénky či u onemocnění žil.

Jak probíhá přístrojová pedikúra?

Při medicinální pedikúře je pokožka nohou ošetřena pouze suchou cestou. Diamantovými a dalšími frézkami jsou ošetřeny jak nehty, tak pokožka celé nohy. Při ošetření nedochází narozdíl od běžné pedikúry k narušení celistvosti kůže a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce.

Vaše nohy dále upravím pomocí lakováním nebo trvalým lakováním.

Ceník

Suchá pedikúra
570 Kč
Suchá pedikúra s lakováním
650 Kč
Suchá pedikúra s trvalým lakováním - gellak
750 Kč
Suchá pedikúra s trvalým lakováním - CND™ Shellac™
850 Kč

Ceník je platný od 1. září 2020.

Pedikúra Shellac™

Chcete si dopřát pravidelnou péči o nohy a mít upravené a pěstěné nehty na nohách celý rok? Pak Vám doporučím pravidelnou pedikúru s trvalým lakováním bez nutnosti schnutí. Po nalakování můžete hned odejít bez rizika poškození laku v botách.

Jedinečný Shellac™ od firmy CND™ se nanáší jako lak a nosí se jako gel. Je to trvalé lakování s pevností gelu. V současné době je velmi žádaný pro snadnost jeho nanášení i odstraňování bez nutnosti pilování. Odstraňuje se pomocí speciálních napuštěných polštářků, poté se barevná vrstva jednoduše rozpadne a šetrně odstraní z přírodního nehtu.

Shellac™ narozdíl od klasického laku perfektně drží, má krásné barvy a vysoký lesk, neodlupuje se a jeho výdrž na nohách je až 4-8 týdnů. Barevně můžete sladit Shellac™ na rukách i nohách.

Ceník

Suchá pedikúra s trvalým lakováním  CND™ Shellac™
850 Kč

Ceník je platný od 1. září 2020.

Pedikúra gellak

Chcete si dopřát pravidelnou péči o nohy a mít upravené a pěstěné nehty na nohách celý rok? Pak Vám doporučím pravidelnou pedikúru s trvalým lakováním bez nutnosti schnutí. Po nalakování můžete hned odejít bez rizika poškození laku v botách.

Gellak se nanáší jako lak na přírodní nehet lehce zmatněný pilníkem a nosí se jako gel. Je to trvalé lakování s pevností gelu. Odstraňuje se šetrně bruskou bez poškození přírodního nehtu.

Gellak také narozdíl od klasického laku perfektně drží, má krásné barvy a vysoký lesk, neodlupuje se a na nohách vydrží až 4- 8 týdnů. Barevně můžete sladit gellak na rukách i nohách. 

 

Ceník

Suchá pedikúra s trvalým lakováním - gellak
750 Kč

Ceník je platný od 1. září 2020.

Zarostlé nehty

Potíže se zarostlými nehty  jsou dnes velmi rozšířeným problémem.

Zarůstající nehet znamená, že okraj nehtu vnikl do nehtového valu a tím způsobuje nepohodlí až bolest. Příčinou může být vrozená predispozice, špatná péče o nehet a vystřihávání nehtového rohu, nevhodná obuv, dlouhodobý tlak na nehtový val, mykotické infekce a jiná onemocnění nehtu, odloučení nehtového lůžka z různých příčin či chirurgické stržení nehtu. Většina příčin se prolíná a vzájemně ovlivňují stav a tvar nehtu. Není tedy vždy jednoznačná příčina zarůstajících nehtů, ale kombinace mnoha faktorů.

Zarostlý nebo zarůstající nehet bývá často doprovázen zánětlivou reakcí tkáně v okolí nehtů, hnisáním a výraznou bolestivostí. 

Péče o zarostlý nehet je široká a musí být vždy důsledná a dlouhodobá. Nelze vyřešit akutní stav jednou návštěvou a bez domácího režimu.

V péči o zarostlý nehet uplatňuji zejména zkušenost a odborné posouzení stavu, pravidelné čištění a uvolňování nehtového valu, instruktáž správné péče a režimových opatření, tejpování a nehtová rovnátka neboli spony.

Rovnátko nosíte 24 hodin denně. Rovnátko se nasazuje dle typu a tvaru nehtu, dle rozsahu deformace nehtu a vlivu na okolní val a měkké tkáně. Dle typu rovnátka je jeho účinek od 4 do 6 týdnů, je fixované napevno a můžete s ním konat běžné činnosti. Spona se pravidelně vyměňuje včetně čištění nehtu a uvolňování nehtového valu.

Ceník

Konzultace, kontrola zarostlého nehtu, čištění, uvolnění nehtového valu, tape, tamponáda dle potřeby
390 Kč
Spona Podostripe, Podofix - příprava nehtu a aplikace
550 Kč
Spona Combiped - příprava nehtu a aplikace
590 Kč
Spona Naspan platinium - příprava nehtu a aplikace
790 Kč

Ceník je platný od 1. září 2020.