Pedikúra

Suchá pedikúra

Chcete mít krásné nohy a užít si luxusní péči? Objednejte se na suchou pedikúru. Vaše nohy budou déle hladké.

I u pedikúry můžete odpočívat a relaxovat. Pedikúru si můžete užít na luxusním polohovacím lehátku vsedě i vleže dle Vašeho přání.

Medicinální, přístrojová nebo také suchá pedikúra je nejmodernější metodou ošetření nehtů a pokožky nohou. V salonu pracuji s nejmodernějším přístrojem s odsáváním značky Hadewe, špičkou na trhu. 

Jaké jsou výhody medicinální pedikúry?

  • Je příjemná, maximálně šetrná a bezbolestná.
  • Nehrozí poranění pořezáním.
  • Je nenahraditelná při řešení zarůstajících nehtů.
  • Je schopná řešit popraskané paty, kuří oka i otlaky.
  • Pokožka vydrží při opakovaném ošetření déle hladká a interval ošetření se postupně prodlužuje i na 6-8 týdnů. 
  • Je vhodná i u nemocných cukrovkou, neuropatií, lupénky či u onemocnění žil.

Jak probíhá přístrojová pedikúra?

Při medicinální pedikúře je pokožka nohou ošetřena pouze suchou cestou. Diamantovými a dalšími frézkami jsou ošetřeny jak nehty, tak pokožka celé nohy. Při ošetření nedochází narozdíl od běžné pedikúry k narušení celistvosti kůže a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce.

Vaše nohy dále upravím pomocí lakováním nebo trvalým lakováním.

Ceník

Suchá pedikúra
570 Kč
Suchá pedikúra s lakováním
630 Kč
Suchá pedikúra s trvalým lakováním - gellak
750 Kč
Suchá pedikúra s trvalým lakováním - CND™ Shellac™
850 Kč

Pedikúra Shellac™

Chcete si dopřát pravidelnou péči o nohy a mít upravené a pěstěné nehty na nohách celý rok? Pak Vám doporučím pravidelnou pedikúru s trvalým lakováním bez nutnosti schnutí. Po nalakování můžete hned odejít bez rizika poškození laku v botách.

Jedinečný Shellac™ od firmy CND™ se nanáší jako lak a nosí se jako gel. Je to trvalé lakování s pevností gelu. V současné době je velmi žádaný pro snadnost jeho nanášení i odstraňování bez nutnosti pilování. Odstraňuje se pomocí speciálních napuštěných polštářků, poté se barevná vrstva jednoduše rozpadne a šetrně odstraní z přírodního nehtu.

Shellac™ narozdíl od klasického laku perfektně drží, má krásné barvy a vysoký lesk, neodlupuje se a jeho výdrž na nohách je až 4-8 týdnů. Barevně můžete sladit Shellac™ na rukách i nohách.

Ceník

Suchá pedikúra s trvalým lakováním  CND™ Shellac™
850 Kč

Pedikúra gellak

Chcete si dopřát pravidelnou péči o nohy a mít upravené a pěstěné nehty na nohách celý rok? Pak Vám doporučím pravidelnou pedikúru s trvalým lakováním bez nutnosti schnutí. Po nalakování můžete hned odejít bez rizika poškození laku v botách.

Gellak se nanáší jako lak na přírodní nehet lehce zmatněný pilníkem a nosí se jako gel. Je to trvalé lakování s pevností gelu. Odstraňuje se šetrně bruskou bez poškození přírodního nehtu.

Gellak také narozdíl od klasického laku perfektně drží, má krásné barvy a vysoký lesk, neodlupuje se a na nohách vydrží až 4- 8 týdnů. Barevně můžete sladit gellak na rukách i nohách. 

 

Ceník

Suchá pedikúra s trvalým lakováním - gellak
750 Kč

Zarostlé nehty

Potíže se zarostlými nehty  jsou dnes velmi rozšířeným problémem.

Zarůstající nehet znamená, že okraj nehtu vnikl do nehtového valu a tím způsobuje nepohodlí až bolest. Příčinou může být vrozená predispozice, špatná péče o nehet a vystřihávání nehtového rohu, nevhodná obuv, dlouhodobý tlak na nehtový val, mykotické infekce a jiná onemocnění nehtu, odloučení nehtového lůžka z různých příčin či chirurgické stržení nehtu. Většina příčin se prolíná a vzájemně ovlivňují stav a tvar nehtu. Není tedy vždy jednoznačná příčina zarůstajících nehtů, ale kombinace mnoha faktorů.

Zarostlý nebo zarůstající nehet bývá často doprovázen zánětlivou reakcí tkáně v okolí nehtů, hnisáním a výraznou bolestivostí. 

Péče o zarostlý nehet je široká a musí být vždy důsledná a dlouhodobá. Nelze vyřešit akutní stav jednou návštěvou a bez domácího režimu.

V péči o zarostlý nehet uplatňuji zejména zkušenost a odborné posouzení stavu, pravidelné čištění a uvolňování nehtového valu, instruktáž správné péče a režimových opatření, tejpování a nehtová rovnátka neboli spony.

Rovnátko nosíte 24 hodin denně. Rovnátko se nasazuje dle typu a tvaru nehtu, dle rozsahu deformace nehtu a vlivu na okolní val a měkké tkáně. Dle typu rovnátka je jeho účinek od 4 do 6 týdnů, je fixované napevno a můžete s ním konat běžné činnosti. Spona se pravidelně vyměňuje včetně čištění nehtu a uvolňování nehtového valu.

 

Ceník

Aplikace nehtového rovnátka včetně ošetření zarostlého nehtu
490 Kč
Kontrola, čištění nehtu, uvolnění valu včetně tamponády a tejpu
390 Kč