Hydrodermaabraze AQUAPEELING

Hydrodermaabrazivní aquapeeling neboli bublinkový peeling je unikátní a vysoce efektivní procedura ideální pro vyčištění pleti, hloubkovou hydrataci a zapracování aktivních látek s použitím speciálních minerálních a antioxidačních roztoků. Pracuje na principu podtlaku s průtokem demineralizované vody nebo speciálního roztoku. Vaše pleť po něm bude naprosto čistá a zářivá. 

Jaký přínos bude mít aquapeeling pro Vaši pleť?

Hydrodermaabrazivní aquapeeling je výhodný svou multiefektivností. Řeší mnoho problémů pleti naráz. Umožňuje hloubkové čištění pleti, rozpouští a vysává nečistoty a póry zanechává čisté. Má dvojnásobný efekt oproti klasickému peelingu. Hloubkové čištění je velmi šetrné a je tak vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé. Není vhodný pouze pro akutně aknózní pleť. Současně dochází k hloubkovému zapracování látek a hloubkové hydrataci.

DOPORUČENÍ K OŠETŘENÍ hydrodermamabrazivním aquapeelingem:

Ošetření je velmi příjemné, není bolestivé. Je vhodné i jako intenzivní ošetření před společenskou událostí pro intenzivní projasnění pleti. Ošetření je možno podstoupit jako intenzivní samostatné ošetření, ošetření v kůrách i v rámci kosmetického ošetření. Jako kúru doporučujeme 4 - 7 ošetření po 7 - 14 dnech.

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ hydrodermamabrazivním aquapeelingem:

Akutní kuperóza, atopie, opar, akné v aktivní fázi, akutní infekční onemocnění.

Ceník

Hydrodermaabrazivní čištění pleti aquapeelingem (60 minut)
990 Kč

Ceník je platný od 1. ledna 2023.