Depilace, IPL

Depilace cukrovou pastou

Nežádoucí chloupky depilujeme profesionální cukrovou pastou od americké společnosti Alexandria Professional®.

Cukrová depilace je profesionální, příjemná a zcela přírodní metoda odstraňování chloupků. Jedná se o jediný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu, tím je minimálně bolestivá.

Výhody cukrové edpilace

  • Výrazně šetrná, 100% přírodní, nezpůsobuje alergie narozdíl od chemických depilačních přípravků.
  • Okamžitý efekt odstranění chloupků bez podráždění pokožky.
  • Pokožka je po depilaci hedvábně jemná a hydratovaná.
  • Postupně je možné depilaci opakovat méně často, protože chloupky postupně slábnou a řídnou.
  • Je vhodná i pro depilaci citlivých míst, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin.
  • Cukrová pasta má teplotu lidského těla a je možné ji nanést na stejné místo opakovaně.

Odstraňování chloupků se provádí pomocí husté cukrové hmoty. Hmota má konzistenci pasty připomínající vzhledem med. Jedná se o směs cukru, vody a citrónové šťávy, je tedy 100% přírodní.  Na pokožku těla se nanáší zahřátá na tělesnou teplotu, čímž je vyloučena možnost popálení.

Cukrová hmota je bezpečná a nedráždivá i pro citlivé oblasti jako je obličej, třísla, ale i místa, kde se vyskytují křečové žíly apod. Velkou výhodou je, že cukrová pasta se nelepí k pokožce (jako například vosk), ale pouze k chloupkům. Pokožka je před depilací očištěna a je aplikován předdepilační pudr. Cukrová pasta se nanese proti směru růstu chloupků, vmasíruje se do chloupků, a poté se chloupky vytrhávají rychlým strhnutím cukrové pasty ve směru růstu. Chloupky jsou tak vytrženy i s vlasovým kořínkem a ulpívají v cukrové pastě. Po depilaci je pokožka ošetřena podepilačním krémem. 

Cukrová pasta i celý proces depilace jsou výrazně hygienické, protože během ošetření nejsou použity žádné jiné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Trvanlivost cukrové pasty tak není omezena. 

 

Ceník

Depilace horní ret
150 Kč
Depilace celý obličej
350 Kč
Depilace podpaží
450 Kč
Depilace předloktí
590 Kč
Depilace celé paže
790 Kč
Depilace třísla
450 Kč
Depilace lýtka
690 Kč
Depilace celé nohy
1050 Kč

Ceník je platný od 1. ledna 2023.

IPL trvalá depilace

Fotoepilací intenzivním pulzním světlem IPL (trvalé odstranění chloupků) certifikovanou technologií IPL SHR lze zbavit tělo trvale chloupků s úspěšností až 95%. Technologie IPL umožňuje zničení buněk vlasového váčku prostřednictvím selektivní fototermolýzy. Tmavý pigment, který dodává chloupku jeho zabarvení (melanin), pohlcuje intenzivní pulzní světlo. Vlasový váček se rozehřeje na 70 °C, buňky v něm jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla bez toho, aby byly poškozeny ostatní tkáně.

Disponujeme nejmodernějším přístrojem IPL SHR (super hair removal). Ten využívá jak technologií separovaného přikládání např. pro oblast obličeje a menších ploch, tak revoluční technologie IN-Motion (ošetření v pohybu) pro aplikaci plynulým pohybem po velkých plochách např. pro oblast dolních končetin. 

Ošetření IPL u nás je naprosto bezpečné a bezbolestné. Využíváme nejnovějšího mechanismu chlazení aplikační hlavice pro dokonalou ochranu pokožky bez rizika poranění.

Fotoepilaci je nejúčinnější provádět v období růstu chloupku. Díky několika sezením se ošetří chloupky, které byly při předchozích sezeních v období klidu. Zbývající chloupky postupně slábnou, až jsou téměř neviditelné. Nejlepších výsledků se dosahuje, pokud jsou chloupky tmavší a kůže světlejší. Lze však odstranit i úplně světlé až bílé chloupky.

Ošetření je nutné několikrát (5-8x) opakovat, jelikož chloupky rostou v různých fázích. Ošetření se opakuje po 4 – 12 týdnech podle depilované oblasti.

CO SE NESMÍTE PŘED OŠETŘENÍM?

Před ošetřením je nezbytné přestat s depilací voskem či pastou, pinzetou nebo jakoukoliv jinou technikou nejpozději 6 týdnů před prvním ošetření. Pokožka nesmí být opálená (ani ze solária) ani jiným způsobem poškozená. Chloupky před prvním ošetřením neholte minimálně 3 dny, aby mohl být stanovena přesná síla impulsu. Chloupky budou oholeny těsně před ošetřením.

CO  NESMÍTE PO OŠETŘENÍ?

Po aplikaci IPL se po dobu 3 týdnů vyhýbejte slunci a soláriu. V případě potřeby či začervenání hydratujte pokožku Panthenolem. Nepoužívejte make-up po dobu 24 hodin o ošetření

VEDLEJŠÍ ÚČINKY OŠETŘENÍ

Vedlejší účinky se vyskytují jen výjimečně. Mezi vzácné vedlejší účinky se řadí mírné zčervenání pokožky bezprostředně po ošetření a může přetrvat až dva dny. Společně se zarudnutím může dojít k lehkému napuchnutí. Stačí pokožku chladit a napuchnutí do dvou dnů vymizí. Mezi extrémní případy se řadí příznaky, které připomínají spáleniny. Upozorňujeme na to, že k takovýmto vedlejším účinkům dochází v případech, že ošetřované místo bylo před ošetřením vystaveno slunečním paprskům nebo působení solária. 

KONTRAINDIKACE OŠETŘENÍ IPL: onkologická onemocnění, srdeční onemocnění, kardiostimulátor, epilepsie, těhotenství, léky na ředění krve, léky proti citlivosti na světlo, cukrovka, herpes, opálená pokožka

Ceník

Horní ret
550 Kč
Brada
990 Kč
Podpaží
1350 Kč
Předloktí
2000 Kč
Třísla
1500 Kč
Lýtka
2000 Kč
Celé nohy
3000 Kč
Dvojkombinace horní ret + brada SLEVA!
1350 Kč
Dvojkombinace podpaží + třísla SLEVA!
2500 Kč
Dvojkombinace celé nohy + třísla SLEVA!
3900 Kč

Ceník je platný od 1. ledna 2023.